ריצה וריצה הם שורפי שומן

כשמדובר בשריפת שומנים וירידה במשקל, ריצה וריצה יכולים להיות יעילים למדי. למעשה, פעילויות אלו ידועות בתור תרגילי לב-נשימה מכיוון שהן מכוונות למערכת הלב וכלי הדם שלך. הסיבה לכך היא שהם מגבירים את קצב הלב ואת זרימת הדם כדי לעזור לך להשיל את הקילוגרמים הלא רצויים מהר יותר. אבל לפני שיוצאים לדרך, זכור שרק הדרכה מומחים ותרגול קבוע יכולים לעזור לך להשיג את יעדי הכושר שלך. למרבה הצער, לא כל האנשים נולדים עם הגוף המושלם או יכולות אתלטיות טבעיות. עם זאת, זה לא אומר שאתה לא יכול להיכנס לכושר ולרדת במשקל על ידי עיסוק בריצה או ריצה על בסיס קבוע. כל עוד אתה עוקב אחר תוכנית מובנית ותשנה את האימון שלך לפי הצורך, תראה תוצאות במוקדם מאשר במאוחר.

ריצה לירידה במשקל

ריצה היא הצורה הנפוצה ביותר של אימון אירובי, ומאמינים שהיא האימון הטוב ביותר לירידה במשקל. ריצה שורפת הרבה קלוריות ועוזרת לך לרדת במשקל על ידי הגברת חילוף החומרים שלך. ריצה יכולה לעזור לך לרדת במשקל על ידי שריפת קלוריות. ההערכה היא שאדם במשקל 130 ק"ג שורף כ-9 קלוריות בדקה תוך כדי ריצה בקצב מתון. אם תתרוצצו במשך שעה, תשרפו כ-710 קלוריות. יתרה מכך, ריצה קלה יכולה להגביר את חילוף החומרים בשיעור של עד 15%, מה שאומר שתמשיך לשרוף קלוריות גם לאחר הפסקת הריצה. ריצה יכולה לעזור לך לרדת במשקל על ידי שריפת קלוריות, בניית שרירים, הגברת חילוף החומרים שלך, שיפור בריאות הלב שלך והפחתת רמות הלחץ שלך. זו גם דרך טובה לקבל קצת אוויר צח וליצור קשר עם הטבע. אם אתה חדש בריצה, מומלץ להתחיל בהליכה. ברגע שאתה בונה את הסיבולת שלך, אתה יכול לעבור לריצה.

ריצה לירידה במשקל

ריצה היא תרגיל אירובי נוסף שיכול לעזור לך לרדת במשקל. ריצה היא פעילות בעצימות גבוהה, ומאמינים שהיא אחד התרגילים הטובים ביותר לירידה במשקל. כמו ריצה, ריצה גם שורפת הרבה קלוריות, ועוזרת לך לרדת במשקל על ידי הגברת חילוף החומרים שלך. ריצה יכולה לעזור לך לרדת במשקל על ידי שריפת קלוריות. ההערכה היא שאדם במשקל 130 ק"ג שורף כ-9 קלוריות בדקה תוך כדי ריצה בקצב מתון. אם אתה רץ במשך שעה, אתה תשרוף כ-710 קלוריות. בנוסף, ריצה יכולה להגביר את חילוף החומרים בשיעור של עד 15%, מה שאומר שתמשיך לשרוף קלוריות גם אחרי שהפסקת לרוץ. ריצה יכולה לעזור לך לרדת במשקל על ידי שריפת קלוריות, בניית שרירים, הגברת חילוף החומרים שלך, שיפור בריאות הלב שלך והפחתת רמות הלחץ שלך. זו גם דרך טובה לקבל קצת אוויר צח וליצור קשר עם הטבע. אם אתה חדש בריצה, מומלץ להתחיל בהליכה. ברגע שאתה בונה את הסיבולת שלך, אתה יכול לעבור לריצה.

יתרונות נוספים של ריצה וריצה לצורך דיאטה

ריצה וריצה הם יותר מסתם תרגילים מצוינים לירידה במשקל. הם יכולים גם לעזור לך להקל על מתח, לשפר את השינה שלך ולהוריד את לחץ הדם שלך. ריצה וריצה הם שניהם תרגילים אירוביים מצוינים, מה שאומר שהם משלבים תנועה מתמשכת עם נשימה מתמשכת. זרימת החמצן המתמשכת בדם מחזקת את הלב ומגבירה את חילוף החומרים. תרגילים אלה יכולים גם לעזור לשפר את הגמישות והיציבה שלך. ריצה במיוחד היא אחד התרגילים הטובים ביותר לשיפור שיווי המשקל והקואורדינציה שלך. ריצה וריצה יכולים גם לשפר את בריאות הנשימה, לחזק את השרירים והעצמות ולהרגיע את המוח.

איך לרדת במשקל בזמן ריצה או ריצה?

אם אתה מחפש לרדת במשקל בזמן ריצה או ריצה, אתה צריך להגביר את האינטנסיביות שלך. אתה יכול לעשות זאת על ידי ניסיון אימוני אינטרוולים. אימון אינטרוולים כולל לסירוגין בין תרגילים בעצימות גבוהה לעצימות נמוכה. אם אתה סובל מעודף משקל וחדש בריצה או ריצה, אז אתה צריך להתחיל עם תרגילים בעצימות נמוכה, כגון הליכה וריצה קלה. נסה להגדיל את משך ותדירות האימונים שלך ככל שתתקדם. לפני שתתחיל לרוץ או לרוץ, וודא שאתה מתחמם ומתמתח כמו שצריך. חימום מבטיח שהשרירים שלך מופעלים כראוי, בעוד שמתיחה מונעת ממך להיפצע. אם אתה מחפש לרדת במשקל בזמן ריצה או ריצה, אתה גם צריך לוודא שאתה אוכל נכון. כדי לרדת במשקל, אתה צריך לשרוף יותר קלוריות ממה שאתה צורך.

סיכום

ריצה וריצה הם תרגילים מצוינים לירידה במשקל, אך יש לתרגל אותם בהנחיית מומחה. אם אתה סובל מעודף משקל, התחל עם תרגילים בעצימות נמוכה כמו הליכה ורכיבה על אופניים. ברגע שתהיה בכושר מספיק, אתה יכול לעבור לתרגילים בעצימות גבוהה יותר כמו ריצה וריצה. אם אתה מחפש לרדת במשקל בזמן ריצה או ריצה, אתה צריך להגביר את האינטנסיביות שלך. באופן דומה, אם אתה מחפש להגביר את הכושר שלך בזמן ריצה או ריצה, אתה צריך להפחית את האינטנסיביות שלך. זכור שרק הדרכה מומחים ותרגול קבוע יכולים לעזור לך להשיג את יעדי הכושר שלך. על ידי הקפדה על תוכנית אימונים, תראה תוצאות במוקדם מאשר במאוחר.